Franchising panelini kaçırmayın

Haberin tarihi: 27.11.2018 15:11:43

Mesut Süren, Mehmet Taşyumruk ve Mehmet Yılmazoğlu… Franchising, işletme ve yönetim konularında çok tecrübeli üç isim JCI İstanbul'un düzenlediği “Enine Boyuna Franchising Paneli”nde bir araya geliyor. 8 Aralık’ta düzenlenecek etkinliğe katılım ücretsiz.  

 

FRANCHISE, Türkiye’de en popüler dönemini yaşıyor. Franchise markalar arasında ilk kez bu kadar farklı ürün ya da hizmet sunan firmalar ortaya çıktı. Yerel markalarımız Türkiye geneline açılmanın yollarından biri olarak franchise modelini keşfettiler. Ulusal markalarımız yurtdışında master franchise ile nasıl ilerleyebileceklerini gördüler. Girişim, yatırım uzmanlarına göre Türkiye franchise pazarı büyümesini kesintisiz sürdürecek. İşte bu dinamik pazar ve franchising sistemi hakkında merak ettiklerinizi JCI İstanbul'un düzenlediği “Enine Boyuna Franchising Paneli”nde öğrenme fırsatı bulabilirsiniz. 

 

 

DENEYİM, BİLGİ, TAKTİK
Enine Boyuna Franchising Paneli, 8 Aralık Cumartesi 2018’de Nişantaşı Üniversitesi’nde (Maslak 1453 Neotech Kampüsü) düzenlenecek. Üniversitenin Doç. Dr. Cevdet Uysal Salonu’nda, 13.00-16.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinlik herkesin katılımına açık. Etkinliği giriş ücretsiz. Panelde, kendi alanlarında önemli isimler söz olacak. Franchising konusunda deneyim ve önemli bilgilerin paylaşılacağı bu etkinlikteki konuşmacılardan ilki Franchise&More Danışmanlık’tan Mesut Süren. Diğer konuşmacı ise Değirmen Pastaneleri işletme sahibi Mehmet Taşyumruk. Üçüncü konuşmacı ise Mado Genel Koordinatörü Mehmet Yılmazoğlu. 

 

Sunumların ardından panel izleyicileri merak ettikleri soruları panalistlere yönetebilecekleri soru-cevap bölümü olacak. Franchising sisteminin girişimcilik ekosistemi açısından avantajlı yönlerinin ele alınacağı panelde deneyimli isimlerin sunumlarını kaçırmayın deriz.