Girişimcilerin Merakla Beklediği Bayim Olur musun Gazetesi çıktı

Haberin tarihi: 16.10.2018 13:10:00

Girişimci gazetesinin yeni sayısı çıktı

Türkiye’nin tek girişimci gazetesi özelliğini taşıyan “Bayim Olur musun? Girişimcilerin Gazetesi’nin” 86’ıncı sayısı yayınlandı.

Erem Yayın Grubu’nun uzman kadroları tarafından hazırlanan gazete, Medyafors Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Erem’in 33 yıllık iş hayatındaki deneyimlerini özetlediği yazısıyla başlıyor.  

Beşinci sayfadaki, Erem Yayın Grubu Yayınlar Koordinatörü Ersan Çıplak, “Franchise şirketleri medya ile nasıl iletişim kurmalı” başlıklı yazısında franchise veren firmaların ulusal medya ile doğru ve etkili iletişim kurmaları için önemli tüyolar veriyor. 

UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın’ın, “Markalarımızı dünya standartlarına taşıyoruz” başlıklı yazısı girişimci, yatırımcılara yol gösterecek adeta bir rehber niteliğinde bilgiler içeriyor.
Sekizinci sayfada yer alan bu yazıda Aydın, franchising sisteminin faydalarını tek tek ele alıyor.  

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, 12’inci sayfadaki yazısında, Türkiye gayrimenkul sektörünün geleceğine ışık tutuyor.
Gazetemizin bu yeni sayısında, Drytürk Yönetim Kurulu Başkanı Ferşat Ruşen 15’inci sayfada yazısında rakiplerinden farklı yönlerinin yanı sıra önümüzdeki beş yılda kuru temizleme sektörünün projeksiyonunu çıkarmış.
16’ıncı sayfada bir başarı öykümüz var. Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvacı, şube sayılarını 8 yıl gibi kısa bir sürede 93’e nasıl çıkardıklarını anlatıyor. 
 
Medyafors Fuarcılık Uluslararası İlişkiler Direktörü, Yönetim Kurulu Üyesi Ferzan Erem Escobedo, 26’ıncı sayfadaki yazısında, Medyafors’un
yurtdışına açılmayı hedefleyen firmalar için sunduğu hizmetleri anlatıyor. 38’inci sayfamızda çok ilgi çekici bir röportajımız var. Eski millim basketbolcu Ömer Onan, memleketi Mersin’de 1964’ten bu yana faaliyet gösteren “memoş tantuni” ye nasıl ortak olduğunu ve bundan sonraki büyüme planlarını açıklıyor. 
Haberler bölümünde ise TAB Gıda’dan Hot Döner’e, Özsüt’ten Berket Döner’e kadar onlarca firmanın en güncel bilgilerinin yanı sıra 2019 büyüme planlarını inceliyoruz. Gazetemizin son bölümünde ise tüm içeriğin İngilizce özeti bulunuyor.