Gözde Börek 2 Ayda 8 Yeni Şube Açtı!

Haberin tarihi: 11.02.2020 16:02:10

"Bu işin Hamurunda kazanç var" sloganı ile yola çıktık…Gözde börek Genel Kordinatör’ü Halil Keski Dünya ‘da yeni nesil Franchise modeli sloganı ile  ilerleyen Gözde Börek 22 yıllık tecrübesi ile yeni nesil usta sistemiyle sektörde yer edindi. Markanın asıl hedefi bayi karlılığını artırıcı planlamalar yapmak.

Franchise Bedeli Alınmıyor
Franchise sisteminin bayilere yansıyan en olumsuz yanı yüksek konsept bedelleri, standartların üzerinde talep edilen ürün bedelleri, reklam katılım ve isim hakkı bedelleridir.
Gözde Börek  bu bedellerden hiç birini talep etmiyor. Ürünleri şubelerine makul bedellerle tedarik ediyor. Sağlam bir yapı oluşturan marka kazanan bayiler yaratmayı amaç edinmiş.
Marka olarak alım gücünü kullanıyor ve tedarikçilerle anlaşmalar yaparak tüm malzemeleri piyasa fiyatlarının altında bayilerine ulaştırabiliyor.

Neden Franchising
Franchise veren marka olarak Gözde Börek ; üretim ve hizmet tekniğini geliştirme, maliyet düşürme, yatırım azaltma, verim yükseltme, kalite artırma, müşteri beklentilerini saptama, müşteri memnuniyetini sağlama çalışmaların sürekli olarak gerçekleştiriyor.

‘’DAHA FAZLA LEZZET DAHA FAZLA MUTLULUK’’ 
 

Gözde Börek Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...