"Güvenilir Ürün Güvenilir Hizmet" Bayim Olur musun fuarında tartışılacak

Haberin tarihi: 04.10.2019 14:10:12

Güvenilir Ürün Platformu desteği ile, Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan CNR Expo Bayim Olur musun Franchising fuarında, UFRAD seminer alanında, 10 Ekim Perşembe günü saat 13:00-14:00 arası “Güvenilir Ürün Güvenilir Hizmet” konu başlıklı panel düzenlenecek. 

Konusunda uzman birçok akademisyen, STK ve sanayi kurumunun destek verdiği Güvenilir Ürün Platformu 2009 yılından beri tüketici sağlığını doğrudan ya da dolaylı yoldan etkileyen ürün ve hizmetlerin güvenilir olanını arama ve farkındalık yaratma çalışmaları yapıyor. Bu çalışmalar kapsamında etkinlikler düzenleyen platform, Bayim Olur musun Franchising fuarında, UFRAD seminer alanında "Güvenilir Ürün Güvenilir Hizmet" isimli oturumda üretici ve tüketicilere seslenmeyi planlıyor.

Moderatörlüğünü Güvenilir Ürün Platformu Genel Başkanı Celal Toprak’ın yapacağı panelde, İTO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ahmet Özer, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Özer Ergün, TAB Gıda Franchise Direktörü İlhan Erkan ve ETÜDER Yönetim Kurulu Başkanı & g2mEKSPER Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şahinöz konuşmacı olarak yerini alacak. 

“Güvenilir Ürün Güvenilir Hizmet” konu başlıklı panelde “Güvenilir ürün üretmenin sanayiciye pozitif etkileri”, “Tüketici güvenilir ürüne ne kadar ulaşabiliyor”, “Güvensiz ürünü diğerlerinden nasıl ayırt ederiz' , 'Ürün Güvenliği konusunda son gelişmeler' yanı sıra 'Ürün güvenliğinin sağlanması konusunda lojistik ve depolamanın önemi' konu başlıkları masaya yatırılacak. 

Bu yıl 17. kez gerçekleşecek olan Bayim Olur musun Franchising fuarı, franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla bir araya getirecek. Medyafors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD desteği ile gerçekleştirilen Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 10-13 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek.