H&M, BÜYÜK ÇOŞKUYLA PALLADİUM AVM´DE AÇILDI

Haberin tarihi: 10.09.2018 00:00:00

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan, dünyanın en sevilen moda markalarından H&M’in yenilenen global tasarım konseptine ait ilk mağazası, büyük coşkuyla bugün Anadolu yakasının en prestijli alışveriş merkezi Palladium AVM´de açıldı.

Merakla beklenen büyük açılış için sabahın çok erken saatlerinden itibaren sıraya giren yüzlerce moda sever, açılışa özel fırsatlarla keyif dolu alışveriş deneyimi yaşadılar.
H&M Türkiye Ülke Müge Arpacıoğlu, mağaza açılışı ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi. 'Bugün uzun zamandır beklenen Palladium açılışımızla muhteşem bir coşku yaşadık. Moda severlerin markamıza gösterdiği ilgi, pazara giriş yaptığımız ilk günden beri aynı coşkuyla devam ediyor. Yenilenen global tasarım konseptine uygun Türkiye´deki ilk mağazamızla müşterilerimize en son modayı, en uygun fiyatla sunmanın keyfini yaşıyoruz.

H&M olarak Türkiye pazarındaki performansımızdan çok memnunuz ve güvendiğimiz lokasyonlarda genişlemeye, iyi performans gösterdiğimiz mağazalarımızda da müşterilerimize en iyi servisi sunmaya devam edeceğiz' H&M Palladium açılışı için sıraya giren ilk 100 müşteriye 5.000 TL´ye kadar hediye çekleri dağıtılırken, denim koleksiyonunda seçili ürünlerde de %50 indirim imkânıyla eşsiz bir alışveriş imkânı sunuldu. Ayrıca İkonik İngiliz dekorasyon markası GP& J Baker ile gerçekleştirilen özel kadın koleksiyondan da en çarpıcı ürünler bu mağazada  moda severlerle buluştu. 

Büyük açılışta muhteşem bir alışveriş coşkusu yaşandı.
H&M Palladium, müşterilere daha rahat ve anlaşılır mekan yaratmak amacıyla yaratılan 2018 global mağaza tasarım konseptine sahip Türkiye´deki ilk H&M mağaza ve 2500 metre kare satış alanından oluşuyor. Mağaza kadın modasının sıkı takipçisi Trend ve Everyday koleksiyonları, zamansız klasiklerden oluşan Modern Klasik, gençlerin favorisi Divided, erkek ve kadında en iyi basic´ler, denim, iç giyim ve aksesuarları, spor serisi H&M Sport, LOGG ve çocuk koleksiyonlarını kapsıyor.

H&M Palladium AVM´deki açılışı ile Türkiye´deki mağaza sayısını 64´e çıkardı. Açılışla 90 kişiye daha istihdam sağlayan H&M´in Türkiye´de ki toplam çalışan sayısı 3250´den fazla kişiye ulaştı. H&M, güçlü performans sergilediği Türkiye pazarındaki açılışlarına önümüzdeki aylarda da emin adımlarla devam edecek.

H&M Hennes & Mauritz AB (publ) 1947 yılında İsveç'te kurulmuştur ve Nasdaq Stockholm Borsa´sına kayıtlıdır. H&M'in işletme fikri, en uygun fiyatla sürdürülebilir moda ve kaliteyi sunmaktır. H&M´e ek olarak grubun & Other Stories, Cheap Monday, COS, Monki, Weekday, H&M Home ve ARKET markaları bulunmaktadır. H&M grup 47 online pazarda ve franchise pazarlar da dahil olmak üzere 69 ülkede 4,800´den fazla mağazası ile yer almaktadır. 2017 yılı satışları KDV dâhil 232 milyar İsveç Kronu ´dur. Ve 171,000´in üzerinde çalışanı vardır. Daha fazla bilgi için www.hm.com adresini ziyaret ediniz.