Harput Dibek Kahve Bayim Olur musun Fuarında Yatırımcılarını Bekliyor!

Haberin tarihi: 27.11.2020 15:11:06

Harput Dibek Kahvesi, 2012’den bu yana tüketiciyle buluşmadan önce Türk halkının damak zevkine uygun ve en doğru lezzete ulaşmak için yüzlerce kez tarafımızdan deneme yapıldıktan sonra 2015’ten itibaren satışa sunulmuş eşsiz bir kahvedir. 

Türkiye’nin birçok ilindeki bayi ve satış noktalarımızdan kahvemizi temin edebilirsiniz. Ulusal ve uluslararası birçok fuara katılarak oluşturulan bu marka kültürü ile sektörde emin adımlarla ilerleyen Harput Dibek Kahvesi ürünlerini hemen sitemizden sipariş verebilirsiniz. Kahvemiz Nasıl Yapılır Kahve paketimizin içinden çıkan ölçeği tepeleme şekilde kahveyle dolduruyoruz. Bir fincanın 3’te 2’si kadar su ölçüp ölçekteki kahveyle birlikte cezvemize boşaltıyoruz. İsteğe göre şeker ilave ediyoruz. Bu arada kahvemizin tadı şekersiz de çok güzel.

Cezvemizdeki kahve, su ve şekeri kaynayana kadar karıştırıyoruz. Kaynayarak köpürmeye başlayan kahveyi ocaktan çekerek fincanla servis ediyoruz.   Üretim Kahvemiz üretilirken el değmeden paketlenir ve kutularımız neme, toza, kötü hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı olduğu gibi şık ve hediye edilebilecek düzeyde kalitelidir. Türkiye’de dibek kahvesi denildiğinde akla çoğu kez içerisine eklenen farklı bitkisel katkılar gelmektedir. Keçiboynuzu, menengiç, salep, damla sakızı gibi bitkisel katkı ve aromalar olmadan bu geleneksel ve yumuşak içimli kahveyi size sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kahvemizin içeriğinde bulunan kakule, dünya üzerinde çok az bulunduğu için oldukça pahalı ve şifalı bir bitkidir.

Harput Dibek Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...