HD İskender 2018 yılında da 1 Numaralı Restoran Markası

Haberin tarihi: 06.03.2019 11:03:38

Hizmet verdiği 200’ün üzerinde restoranıyla Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri markası olan HD Holding, HD İskender markasıyla bu yıl da halkın oylarıyla “1 Numaralı Restoran Markası” oldu.

1995 yılından beri hakkıyla dışarıda yemek yeme deneyimini ulaşılabilir kılarak, bulunduğu her pazarda Türk mutfağının lider temsilcisi olma vizyonuyla çalışan HD Holding, %100 yerli sermayeli ve kendi ülkesine yatırım yaparak istihdam yaratan bir firma.

Geleneksel İskender’i herkes için ulaşılabilir bir lezzet haline getiren HD İskender, işinin ehli ustalarının hazırladığı lezzetleri; ulaşılabilir fiyatla, önceliği misafir memnuniyeti olan ekiplerinin desteğiyle, 23 yıldır hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden tüm misafirleriyle buluşturuyor.  

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve Akademetre Research Company tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve perakendenin En’lerinin ödüllendirildiği “1 Numaralı Markalar” Ödül Töreni’nde HD İskender, 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da araştırma sonuçlarına göre “Türkiye’nin 1 Numaralı Restoranı” ödülüne layık görüldü.