Hobi Parfümeri Franchise ile Yıllardır Değişmeyen "Güzelliğinizin Adresi" Olmaya Devam Ediyor

Haberin tarihi: 30.09.2019 11:09:34

Büyüyen kişisel bakım sektöründe Hobi Parfümeri, 1988 yılından bu yana benimsediği müşteri memnuniyeti odaklı mağaza anlayışıyla, İzmir ve çevre illerde bulunan 28 mağazası ile kozmetik sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Daima büyüyerek ilerleyen ve “Güzelliğinizin Adresi” haline gelen mağazalarında 25 bine yakın kozmetik ürünü bulunuyor. 

İzmir, Sarnıç’ta, 4.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu fabrika tesisinde;  Photon, İronic, Byonic ve Youth Passport markalı ürünleri üretirken Almanya, İtalya, Fransa ve Polonya’dan ithal edilen makyaj ve cilt bakım ürünlerini mağazalarında satmakta ve ayrıca Türkiye çapında distribütörlüğünü yapmaktadır.

Doğru lokasyonlarda yer alan mağazaları ile müşterilerine daima yakın konumda bulunuyor ve bu mağazalarda geniş ürün yelpazesini en uygun fiyatlara sunuyor.

Marka bilinirliği ve güvenirliği açısından tüketici nezdinde oldukça önemli bir yere sahip olan Hobi Parfümeri, Franchise sistemi ile Türkiye çapında genişlemeyi hedefleyen bir strateji izlemektedir. Hobi Parfümeri; yatırımcılar için benzersiz bir fırsat olacak olan yeni bayilikler ile kozmetik sektöründe daima öncü marka olmayı hedefliyor.
 

Hobi Parfümeri Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...