Hot Döner Franchise Sistemi ile Büyüyor

Haberin tarihi: 01.02.2019 15:02:52

34’ü İstanbul’da olmak üzere ülkemizde 25 ayrı ilde toplam 76 ayrı noktada hizmetlerine devam eden HOT Döner özel sosuyla taçlandırdığı Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti döneri, tüm dünyaya yaymaya hazırlanıyor.

1996 yılında gıda alanında çalışmalarına başlayan, 2011 yılında dönercilik sektörüne atılan yapı, HOT Döner adıyla bugün, 34’ü İstanbul’da olmak üzere ülkemizde 25 ayrı ilde toplam 76 ayrı noktada hizmetlerine devam ediyor. Marka; kurucusu Mehmet Beslekoğlu tarafından geliştirilen özel formüllü sosuyla taçlandırdığı dönerini, tüm dünyaya yaymaya hazırlanıyor. %100 yerli sermayeli bir yapısı olan, yeni yönetim anlayışıyla kısa süre içerisinde kurumsal kimliğini değiştiren ve memnuniyet odaklı yönetim anlayışını benimseyen Hot Döner hedeflerini; ürün kalitesinde standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından taviz vermeyen yapısını tüm süreçlerinde uygulamak, lezzetli ve kaliteli ürünlerini erişilebilir rakamlarla sunmak ve mutlu şubeler yaratmak olarak belirledi. Bu hedefler doğrultusunda Hot Döner, 3 yıl içinde 76 şubeden 200 şubeye ulaşmayı ve dünyaya açılmayı hedefliyor.

Yatırım geri dönüşü hızlı olan hot döner bayi adaylarına öngörülebilir kazanç sunuyor! 
Sektörünün en hızlı büyüyen franchise firması olan HOT Döner bayilerine doğru lokasyon bulma, norm kadro kurma, eğitim ve performans sistemi, ciro-kar raporlama, hedef koyma hedefi takip etme ve pazarlama stratejileri gibi her süreçte destek olan HOT Döner, HOT Akademi sistemi ve simülasyonları sayesinde yeni bayi adaylarına yatırıma başlamadan sonuçları hakkında detaylı, gerçekçi ve şeffaf bilgiyi sunmaktadır. Bu sayede bayiler kaçınılmaz bir motivasyon ve somut başarı elde etmektedir.

 

Hot Döner Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...