İspanyol oyuncakçı franchise veriyor

Haberin tarihi: 09.11.2018 15:11:02

Dünyaca ünlü oyuncak mağazası Imaginarium, Türkiye’de yeni mağazalar açacak. Franchising sistemiyle açılacak mağazalar için öncelik büyükşehirler, gelişmiş il ve ilçelerde olacak…

Imaginarium, franchising sistemiyle yeni mağazalar açacak. Müşterilerini sürpriz hediyeleriyle şaşırtmayı seven marka, mağazalarından alışveriş yapanlara çeşitli hediyeler sunuyor. Imaginarium insiyatifli, şevkle çalışmaya tutkulu, dinamik bireylerden oluşan geniş bir ekibe sahip. Franchise adaylarından da benzer özellikler bekleniyor. 
Kendi işini kurmak ama her şeyden önce Imaginarium'a ve çocukların dünyasına gerçekten tutkulu kişiler aranıyor. Şirket yetkililerine göre; “Geleceğin franchise zincirleri, sadece sırtını iyi bir ana firmaya dayayanlar değil aynı zamanda iyi bir franchise işletmecileri ağı kurup onların fikir ve katkılarından beslenmek için uygun yolları bilenler olacak…” 

Imaginarium’un franchise yatırım koşulları yüz yüze yapılacak görüşmelerde yatırımcılarla paylaşılıyor. Imaginarium, oyuncak dünyası konusunda geniş deneyime sahip uzman bir grup tarafından 7 Ekim 1992’de kurulmuş. Imaginarium’un 30 ülkede 340 mağazası bulunuyor. Şirketin hali hazırdaki başkanı Felix Tena Comadran, şirket kurulduğundan bu yana Imaginarium’u yönetiyor.