Konya Lezzet Döner Antalya Manavgat'ta Açılıyor!

Haberin tarihi: 15.09.2020 15:09:18

Konya Lezzet Döner Antalya Manavgat'ta Açılıyor...

Sektöründe Öncü Konya Lezzet Döner Ailesinin Bir Parçası Olmak İster Misiniz? Konya Lezzet Döner 1970 yılında Konya’da bir işletme olarak başladığı ticari hayatına bu gün Türkiye’nin en büyük döner üreticisi ve zinciri olmayı hedefleyen uzun bir yola çıkmış bulunmaktadır. Derisiz özel sosuyla soslanmış döneri ile entegreden direkt tüketiciye ürün ulaştırma düşüncesiyle hareket eden Konya Lezzet Döner Konya döner piyasasına yön verecek potansiyele sahip. 

Yerel bir firma olmaktan ulusal bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu hedef doğrultusunda yeni girişimcilerle ve işini sadık kişilerle yola çıkmaya hazırlanıyoruz. Uygun fiyata %100 tavuk döner satmaktayız. Kesinlikle dondurulmuş ürün kullanmıyoruz. Çocuklarımızın gelişimini olumsuz etkileyecek hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Tavuklarımız derisinden ve kemiklerinden ayrılarak yaprak şeklinde açılır. Daha sonra marina edilir. Marina edildikten sonra şişlere takılır, daha sonra baton şeklinde soğuk hava dolabına kaldırılır ve buradan bayiye baton şeklinde sevk edilir. Etlerimiz % 100 tavuk etidir ve kesinlikle içinde farklı bir ürün bulunmamaktadır. 

Konya Lezzet Döner olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchisee adayları tercih edilmektedir.

Konya Lezzet Döner Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...

Konya Lezzet Döner 22 Ağustos'ta Ankara'da Açıldı!...