Letsfit Franchise Sistemi ile Büyüyor

Haberin tarihi: 04.02.2019 17:02:45

2016 yılında Avrupa’nın örnek stüdyosu olarak  Türkiye’de dizayn edilen minimalist ,efektif ve kişiye özel hazırlanmış Türkiye’de tek ISO 9001 ve Hijyen Sertifikalı konsept  Wireless EMS Training  stüdyolarıdır. Türkiye’de 12 Franchise 30 Corner noktasında olmak üzere 42 noktada hizmet vermektedir. 

Letsfit stüdyolarında kişiye özel antrenman programı belirlenir ve bu belirlenen program özel eğitmenler ‘Personel Trainer’ tarafından takip edilmektedir.  Türkiye genelinde franchise çalışmaları yapılmaktadır. Franchise çalışmaları kapsamında İstanbul, Ankara, Antalya Kayseri ve İzmir’de şubeler açılmış ve hızla devam etmektedir. Dünya’da büyüyen fitness pazarında yerini almaktadır.  Letsfit Franchise Sisteminde bağımsız olursunuz ancak yalnız hissetmezsiniz. Hem sağlıklı bir toplum oluşturmaya katkı sağlamanın sosyal tatminini yaşarsınız hem de kazanırsınız. Kendi işinizin sahibi ve yöneticisi olursunuz.

Sağlıklı ve spor sektöründeki en yeni gelişmeleri yakından takip edebilir ve aynı zamanda uygularsınız. Lestfit kurulum aşamasında büyüme aşamasına kadar her adımınızda size yardımcı olur, tecrübesiyle sizi yönlendirir, imkânlarından faydalandırır. Birlikte iş yapmanın, para kazanmanın ve sağlıklı olanın keyfini yaşarsınız.

Neden Letsfit?
Randevu sistemi ile tüm stüdyolarımızda size özel hizmet,
Kişisel antrenör eşliğinde kişiye özel antrenman, 
Kişiye özel beslenme programı ile kilo verme,
20 dakikalık EMS antrenmanı ile 4 saatlik spor etkisi,
Hijyen standartlarının en üst düzeyde olduğu stüdyolar, 
ISO 9001 kalite yönetim sertifikası onaylı konsepti ile 2019 yılında Tüm Türkiye’ de olmak için franchise çalışmalarını sürdürüyor..

 

Letsfit Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...