Lizay Franchise ile Pırlanta gibi iş vaad ediyor...

Haberin tarihi: 08.01.2019 12:01:04

Mücevher sektörünün önde gelen markalarından olan Lizay, franchise mağazalar zincirine yeni halkalar ekleyerek büyümesini sürdürüyor.

Hazır müşteri avantajından yararlanmak isteyen yatırımcılara kapasını yeni fırsatlarla açan Lizay, pırlanta gibi iş vaad ediyor. Lizay Pırlanta Franchise Direktörü Çağatay Çetin konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Türkiye’nin dört bir yanına mağaza açarak bayi ağımızı hızla genişletmek ve karlı bir yatırım imkanına sahip olacağını bildiğimiz yatırımcılarla güçlerimizi birleştirmek istiyoruz. 2019 yılının ilk çeyreğine kadar 20 yeni franchise mağaza açma hedefimizle birlikte yut dışında yapacağımız benzer projelerimize start veriyoruz”dedi.

Franchise sistemi kapsamında mağaza açmak isteyen yatırımcıların ve pırlanta grubunda zengin ürün çeşitliliği ulusal ve uluslararası standartlarda ve kalitede ürünlere sahip olma, ulusal düzeyde reklam ve tanıtım olanaklarına sahip olma gibi avantajlarının olacağını vurgulayan Çetin; “Mağazamız için AVM içerisinde giriş katı tercihimiz olurken, caddelerde ise ana lokasyonlarda olmasına önem veriyoruz. Ortalama 50 m2 olmasına önem verdiğimiz mağazalarımızda iş ortaklarımızın inovatif desteklerle maksimum karlılık sağlayacağından şüphemiz yok ”dedi.
 

Lizay Pırlanta Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız