Memoş Tantuni'den Ankara Balgat'ta Hazır Franchise Fırsatı

Haberin tarihi: 08.03.2019 10:03:28

Lezzetiyle tantuni severlerin vazgeçilmez adresi haline gelen Memoş Tantuni’nin  2014 yılında Milli eski basketbolcu ve aktif girişimci Ömer Onan ile ortaklığa geçmesiyle beraber büyüme ve yurt geneline yayılma süreci başladı.

Kurumsallaşma ve franchising sisteminin kurulması ile birlikte farklı illerde restoran sayısı yediye ulaştı.

Ömer Onan; "Bugün resmi veriler bize yeni açılan bireysel ticari işletmelerin %62'sinin kapandığını göstermektedir. Aynı rakamlara Franchising sisteminde baktığımız zaman ise el değiştirme oranı %41 lerdedir.
Konusunda tecrübeli, başarısını kanıtlamış ve profesyonel kadroların yönettiği sistemlere dâhil olmak küçük yatırımcı için her zaman doğru bir karardır" Memoş Tantuni markasının da  Franchise sistemi ile her geçen gün büyüyerek Türkiye’de birçok şehirde açılacak olan şubeleriyle tantuni sektörünün parlayan yıldızı, Türk restoran zincirinin de önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyor. dedi. 

Franchisee yi destekleyen karlı iş modeliyle tüm Türkiye’de olmayı hedefleyen Memoş Tantuni, yurt dışı atılımlarına da devam ediyor.

 

Memoş Tantuni Ankara Balgat'ta hali hazırda çalışan ve tüm masraflar çıktıktan sonra ayda minimum 30.000 TL kâr üreten restoranına bu işi severek yapacak franchisee arıyor...
 

Memoş Tantuni Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...