Mikom Yazılım ile 30 yıldır daima ileriye

Haberin tarihi: 09.05.2019 13:05:40

1988 yılında eğitim ve sağlık sektöründe teknolojinin kullanılmasının geliştirilmesi ve sürekli güncel kalarak çağa ayak uyduran bir sektör oluşturma adına kurulan MİKOM YAZILIM,  kısa zamanda büyük gelişme göstererek sektörde uzman ve önde bir firma olduğunu kanıtlamıştır. 

Son 15 yıldır tüm ARGE çalışmalarını ve uzmanlığını Kafe ve Restoran Otomasyonu markası olan MOBRES için kullanarak yine sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmuştur. Sürekli gelişen ve firmaların sıkı bir rekabet içinde bulundukları bu pazarda, gerek esnek ve sağlam veri yapısı, kolay kullanımı, kurulum v işletim maliyetlerini azaltan çözümleri ile ve en önemlisi de çoklu dil desteği (İngilizce-Arapça) ile yurt içinde olduğu kadar yurt dışı pazarında da aktif olmayı hedeflemektedir.
Mikom Yazılım geliştirdiği ürünlerin dağıtımını sağlamak üzere gerek kendi bünyesinde oluşturduğu bölge büroları gerek ise sektörün önde gelen satış ve dağıtım firmaları ile işbirliği ve iş ortaklığı ilişkilerini sürekli olarak geliştirmektedir.

Mobres Pos Çözümleri ile Restoran, Kafe, Bar, Fastfood, Franchise işletmeler ile Hızlı satış sistemi ile çalışan tüm işletmelere hizmet vermeye devam etmektedir.

Mikom Yazılım Franchies firmalar için ürettiği Merkezi Yönetim Sistem yazılımı ile yer ve mekan farkı olmadan Merkezi yapıdan şubelerin her nerede olursa olsun (başka bir il veya başka bir ülke) yönetmesine olanak sağlamaktadır. Bu bağlamda Merkez Yönetim Sistemi; şubelerinin karlılık durumunu, şubeler arası satış karşılaştırmalarını, hangi şubede hangi ürünlerin daha çok satıldığını, şubelerin stok durumlarını v.b. gibi birçok bilgiye bu yazılım ile anında ulaşabilmektedir.

Merkezi Yönetim Sistem yazılımı ile ayrıca Merkez Şubelerindeki;  
Satışları, Ürün, Hammadde Stok durumları, Müşteri Sadakat Kart bilgileri gibi birçok bilgiyi anında görebilir ve Merkezi programa transfer edebilir. 

Menü  değişikliklerini otomatik olarak seçtiği şubeye transfer edebilir. Bu sayede gerek menü içeriği gerek ise fiyat güncellemeleri anlık olarak yapılabilmektedir.

Mikom Yazılım sürekli olarak sektördeki yenilikler ışığında müşterilerine ürettiği yazılımları geliştirmekte ve güncellemektedir. Yeni çıkan donanım ürünleri ile yazılım ürünlerinin uyum çalışmalarını zamanında ve hızlı olarak yapmakta, müşterilerinin son teknolojiyi her zaman güncel olarak kullanmasını sağlamaktadır.
Mikom Yazılım küçük, orta ve büyük ölçekteki işletmelerin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler sunmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Mikom Yazılım teknolojiyi yakından takip ederek gelişen sektöre en iyi şekilde ayak uydurarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Sizinle daima ileriye...!!!

 

Mikom Yazılım Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...