MR BON COLD BREW, Özel Şişesi ile Çok Yakında Raflarda...

Haberin tarihi: 21.07.2020 21:07:06

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan FM Kahve, bir projesini daha hayata geçiriyor.

 Uzun zamandır ARGE çalışmalarını yaptığı yeni ürününü, şık ve benzersiz tasarımı ile çok yakında tüketiciler ile buluşturacak.
‘Mr Bon’ markasıyla piyasaya süreceği, Premium Coffee Drink serisinin ilk üyesi ‘Mr Bon Cold Brew’ gerek tasarımı gerek lezzeti ile size eşsiz bir deneyim kazandıracak.

Demleme zahmetine katlanmadan, kolayca ulaşabileceğiniz bu ürün, yılların tecrübesi ile harmanlanan lezzeti ile yaz aylarının vazgeçilmezi olacak.

FM Kahve Hakkında: 
FM Kahve , 2009 yılında kurulmuştur. FM Kahve olarak kuruluş amacımız ‘’Mükemmel Kalite Mükemmel Hizmet’’ anlayışıdır. 2009 yılından bu yana, engin tecrübemizle gıda sektöründe hem tedarikçi hem de üretici olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Gıda sektöründe kurumsallaşmasını tamamlamış, kendi sektöründe de öncü tedarikçiler arasında yer alan FM Kahve, ülkemizin bütün bölgelerindeki çalışmalarını yoğunlaştırmaktadır. FM Kahve, geniş ürün ve ekipman yelpazesi ile kahve sektöründe pek çok yeniliğe öncülük yapmaktadır. Piyasada kendi markaları olan Cafe Rino , Simonelli, Mr. Smooting ile bulunmakta ve markaya/kişiye özel paket tasarımı konusunda da uzmanlaşmış kadrosuyla yer almaktadır. Ham madde olarak en iyi yeşil çekirdeklerin seçimi, engin tecrübemiz ve kavurma aşamasındaki geleneğimizin birleşimi, ürünlerimizi kalite, lezzet ve aroma açısından mükemmel yapmaktadır. FM Kahve sadece tedarikçi ve üretici olarak değil, işletmelerin sorumlu bir partneri gibi hareket ederek , kendi Barista Akademisi’nde işletmecilere eğitim ve teknik destek ihtiyacını ücretsiz olarak sağlar. Bu anlamda profesyonel olarak hizmet vermektedir.