Nettech Franchise ile her geçen gün büyüyor

Haberin tarihi: 31.01.2020 18:01:36

Nettech Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Refik Selik, “12 yıldır halkın hizmetindeyiz. Birçok mağazamızla müşteri odaklı çalışıyoruz” dedi.

Telekomünikasyon, teknoloji ve iletişim sektörlerinde faaliyet gösteren Nettech her geçen gün büyüyor. 12 yıldır iyi işler yaparak halka hizmet verdiklerini belirten Nettech Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Refik Selik, mağazalaşmayı ise düşünmediklerini söyledi. Hızlı servis imkanının olduğunu belirten Selik, “Bir saat içinde batarya veya ekran değişimi hizmetimiz mevcut. İmkan yettiğince hızlı servis olayına özen göstermeye çalışıyoruz. Dijital medyayı takip eden kişilerimiz bir an önce telefonum olsun diye talep ediyorlar. Biz de onların taleplerini karşılamaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.


REKABETÇİ FİYATLAR
İlk etapta kurumun pahalı göründüğünü dile getiren Nettech Yönetim Kurulu Başkanı Selik, “İlk bakıldığı zaman vatandaşlarda pahalı algısı oluşuyor. Fakat içeri girildiği zaman diğer teknoloji mağazalarından ucuz olduğunu görüyorlar. Sonra memnun kalıp sosyal medyada bizi paylaşıyor. Fiyatlarımızın uygun olmasına özen gösterdik. Rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz. Tavsiye ediliyor ve kulaktan kulağa da yayılıyor” diye konuştu.

FRANCHİSİNG TALEBİ
Satış sürecinde ciddi analizler tuttuklarını söyleyen Mehmet Refik Selik, “Satış sürecinin tamamına birer ID veriyoruz. Böylelikle de takip ediyoruz. Satış sonrası çok ciddi analiz tutuyoruz. Şuana kadar olumlu dönüşler mevcut. Franchising taleplerimiz geliyor. Gelişi güzel herkese franchising vermiyoruz. Mağazalarımızın tamamında yüzde 75’i kendi ürünümüz. Geriye kalan yüzde 25’i de orijinal ürün” dedi.

HİZMET KALİTESİ YÜKSEK
Hayatın gittikçe mobile döndüğüne dikkat çeken Başkan Selik, “Avrupa’ya nazaran Türkiye daha genç nüfusa sahip. Hem de en iyisini tüketiyor. Almanya’nın Köln şehrinde de mağazamız mevcut. Hizmet kalitesini sürekli yüksek tutmanın derdindeyiz” şeklinde konuştu. Telefon tamir sayıları hakkında bilgi veren Selik sözlerini şöyle tamamladı: “Günlük ortalama olarak bin ila bin 200 tane telefon tamir ediyoruz. Şuanda 10 mağazamız var. 6’sı bize ait, 4’ü ise franchising. Bu mağazalardan 2’si de şehir dışında.”

Nettech Store Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...