Patiswiss Handmade Chocolate Franchise Sistemi ile Büyüyor

Haberin tarihi: 04.03.2019 16:03:22

Patiswiss Handmade Chocolate, kurulduğu günden bu yana, sürekli kaliteyi hedefleyen, her türlü yeniliği takip eden butik bir çikolata markasıdır. 

2004 yılında kurulan "Çikolata yapmak sanattır" anlayışıyla yolan çıkan ve her zaman kaliteyi ve leziz çikolatalar yapmayı kendilerine ilke eden Patiswiss Handmade Chocolate franchise sistemi ile tüm Türkiye’yle buluşmaya hazırlanıyor.

En kaliteli ve en leziz çikolatalarını sadece Ankara’da değil tüm Türkiye’yle buluşturan Patiswiss Handmade Chocolate, doğal ve taze Türk lezzetlerini kaliteli çikolatalarla bir araya getirerek bir kakao çekirdeğinden nasıl mucizeler yaratılabileceğini gözler önüne seriyor. Bir sanatçının sanatını aşkla icra ettiği ellerden çıkan Patiswiss Çikolataları, bu aşkı çikolataseverlerin kalplerine taşımaktan, onları mutlu etmekten keyif alıyor.

Butik çikolata üretim hanesi olarak kurulan Patiswiss Handmade Chocolate, Ocak 2019’da 3500m² kapalı alana sahip, gelişen teknolojinin paralelinde yeni makineler ile tecrübeli ustaların el yapımı üretimlerini harmanlayarak, yüksek gıda güvenliği ve kalite standartlarında üretim yapan bir çikolata fabrikası haline dönüşmüştür. Portföyünde; 7 ana kategoride 100’ü aşkın ürün çeşidi barındıran butik çikolatacısı 2019 yılı içinde 10 yeni franchise vermeyi hedefliyor. 

Patiswiss Handmade Chocolate Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...