Pideor Franchise ile yeni durağı Ankara

Haberin tarihi: 05.01.2019 12:01:36

Ordu’dan yola çıkarak pideyi Türkiye ve dünya’ya ulaştırmak için çalışmalarına devam eden Aktaşlar Lezzet Grubu, restoran zinciri Pideor’u tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Birbirinden lezzetli pide çeşitlerinden oluşan menüsü ve sıra dışı konseptiyle Pideor, yeni lokasyonu Ankara Kızılay’da lezzet tutkunlarını bekliyor.

Misafirlerine Türk damak tadına uygun yiyecekler sunmayı ilke edinen Aktaşlar Lezzet Grubu, Pideor ile Ankara Kızılay’da pide severleri karşılıyor. 

Markanın 37 yıllık tecrübesini arkasına alarak, pidenin en hızlı en sağlıklı ve en lezzetlisini özel pişirme tekniği ile çok hızlı şekilde kapınıza getiren Pideor, uygun fiyat-iyi hizmet dengesini de koruyarak müşterilerine yeni lokasyonunda hizmet sunmaya devam ediyor.

Öncelikli hedefimiz hızlı tüketim sektöründe öncü şirket olmak.
Fast-food sektöründe önemli bir boşluğu doldurmak için yola çıktıklarını dile getiren Aktaşlar Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş,  ailenin 37 yıllık pide tecrübeleriyle bunu başarabileceğini söyledi. Aktaş, “Aktaşlar Lezzet Grubu, ev dışı tüketim pazarını her lezzeti ayrı ayrı taçlandıran, tüketiciyi yediğinden son derece memnun edecek markalarla buluşturmak vizyonuyla hareket ediyor. Bu vizyon doğrultusunda son olarak Pideor markamızla müşterilerimizin karşısına çıktık.  Tüm markalarımızda olduğu gibi Pideor markamızla da hızlı tüketim sektöründe öncü şirket olma hedefiyle büyüyoruz.” 

Pide çeşitleriyle şekillenen Pideor’un menüsünde birbirinden lezzetli ve farklı tatlar bulunuyor. Pideor’da tavuklu, kıymalı, karışık ve sebzeli gibi özel tatların yanı sıra 13 farklı pide ile damak zevkine önem verenleri bekliyor. 
 

Pideor Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız