Sadece 1500 TL'ye, "Kendi İşinizin Sahibi Olun"

Haberin tarihi: 19.08.2020 16:08:13

“Yeni Nesil Fırıncılık” konseptinin öncü kuruluşu Bay Bread, modern ve teknolojik altyapısıyla unlu gıda sektörüne yeni bir satış sistemi getirdi.

21. Yüzyılın ticaret sistemi olarak görülen Network Marketing / Ağ Pazarlaması sistemini, Yeni Nesil Fırıncılık ile entegre eden Bay Bread, kendi işini yapmak isteyen girişimciler ile ekibini büyütüyor.

Sistem,  ön pişirimi hijyenik ortamda yapılmış ve dondurulmuş ürünlerin, satış eğitimi almış kendi işinin sahibi girişimciler tarafından, kendi çevrelerine satış bağlantısının yapılması ve siparişlerin profesyonel ekipler tarafından kapıya kadar teslimi üzerine kurulu… Bay Bread Temsilcisinin ana işi, sadece satış bağlantısını oluşturarak merkeze siparişleri iletmek… Ürün teslimi ve tahsilat işlemleri Bay Bread tarafından yapılıyor ve Satış Temsilcisinin primi günlük olarak hesaplarına gönderiliyor. Ürünleri satın alanlar, fırınlarında son pişirimleri yaparak “sıcacık ve tazecik” ürün lezzetlerine, evlerinde ya da işyerlerinde ulaşabiliyorlar.

Sadece 1500 TL karşılığında alınacak ürün pişirim ve tadımlarını kapsayan özel eğitim ile iletişim becerilerinizi kullanarak, 
sürekli tüketimi olan, pratik, hijyen, olağanüstü lezzetli unlu mamulleri yakın çevrenize ve işletmelere satış bağlantısı yaparak düzenli bir gelir elde etmek ve kazancınızı kendiniz belirlemek için Bay Bread başvurularınızı bekliyor.

Bay Bread Franchise/Bayilik Bay Bread Franchise/Bayilik Bay Bread Franchise/Bayilik Bay Bread Franchise/Bayilik
 

Bay Bread Kazandıran Franchise Fırsatı için tıklayınız...