Subway Franchise ile Girişimcilerine Cazip Fırsatlar Sunuyor.

Haberin tarihi: 26.09.2019 16:09:12

SUBWAY®, ilk restoranını Bridgeport, Connecticut şehrinde 1965 yılında Fred DeLuca ve Doktor Peter Buck ortaklığında Amerika’da açtı. Türkiye pazarına 1996 yılında giren ve ilk restoranını açan SUBWAY®, Türkiye’de sandviç sektörüne hızlı bir giriş yaptı.  2000’li yıllarda büyümeye devam eden SUBWAY® bugün ülke genelinde değişmez, global en büyük sandviç markası haline geldi.

Franchise sistemi ile 108 ülkede 41.400’den fazla şubesiyle dünyanın en geniş restoran zincirine sahip SUBWAY® , düşük maliyetli konsepti, basit operasyon, eksiksiz eğitim ve destek fırsatları ile girişimcilerine oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Hazır yemek seçeneklerine alternatif olarak taze ve sağlıklı lezzetler sunan SUBWAY®, müşterilerinin istekleri doğrultusunda taze ekmekler ile sıcak ve soğuk olmak üzere birçok sandviç, dürüm ve salata seçeneği de sunuyor.  

Yatırım Bütçesi:
Min:75.000 - Max:90.000 $

Düşük işletme kuruluşu masraflarıyla başarılı olduğunu kanıtlamanın yanında, SUBWAY® sürekli olarak 1 Numaralı Franchise olmaktadır*. SUBWAY®'in sizin için neden ideal olduğunu öğrenin.

Global Ölçekte Büyüme
SUBWAY® restoranına sahip olduğunuzda, dünyanın en büyük restoran zincirlerinden ve en tanınmış markalardan birinin parçası olursunuz ve birlikte sunulan destek ve deneyime de sahip olursunuz. Müşterilerin tam da istediği gibi hazırlattıkları lezzetli menüler için tekrar geldiği lider bir markanın parçası olun.

Sunduğumuz Yiyecekler
SUBWAY® hızlı ve sağlıklı gıda ürünlerinde tartışmasız liderdir. Hazırlaması kolay sandviçlerimiz müşterinin gözleri önünde tam da istedikleri gibi taze ekmek, özel soslar ve lezzetli ek malzemeler kullanılarak hazırlanır.

Destek Ağımız
SUBWAY® ailesine katıldığınızda, ilk sandviçinizi yapmadan önce ve sonrasında birinci sınıf destek alırsınız. Franchise destek sistemimizin özellikleri:  

Eğitim
Ürün geliştirme
Reklam
Mağaza Tasarımı ve Ekipman Düzenleme Rehberi
Saha desteği ve çok daha fazlası!

Subway Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...