ÜCRETSİZ ONLİNE E-BİLET - 19.Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı

Haberin tarihi: 4.11.2021 18:11:49

19. Fuarımızda Kırk bin Üyemiz Davetli… Bayilik ve Franchise Verenlerle, Alanları Tanıştıran BÜYÜK BULUŞMA’ya DAVETLİSİNİZ. Ücretsiz e-davetiyenizi hemen alın!

Bayim Olur musun Ücretsiz Online DavetiyeBAYİM OLUR MUSUN 19. FRANCHISING ve MARKALI BAYİLİK FUARI’NA ÜCRETSİZ GİRİŞ İÇİN;
Sizlerin deneyimini ve memnuniyetini arttırmak üzere, fuar alanı girişinde daha hızlı hizmet verebilmemiz için lütfen e-davetiyenizi şimdi alın!
Portalımız Üyelerine Ücretsiz E-Davetiye için şimdi tıklayın...

İndirimli Online E-Bilet almak için tıklayınız >>

MARKALAR KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN GİRİŞİMCİLERLE BULUŞACAK

Bayilik ve Franchise Verenlerle, Alanları Tanıştıran BÜYÜK BULUŞMA!
Pandemi sürecinde, konseptlerini, franchise şartlarını yenileyen markalar ve hazırlıklarını tamamlayarak bu yıl ilk kez sahneye çıkacak olan yeni markalar, büyük buluşmaya hazır.

Medyafors Fuarcılık A.Ş. organizasyonu, Ufrad Franchising Derneği desteği ve Redstone Global Franchising Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş. Ana Sponsorluğunda düzenlenen; Bayim Olur musun 19. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı için artık son haftalar.

UFRAD SEMİNERLERİ FUAR ALANI İÇİNDE HERKESE AÇIK OLACAK
Ziyaretçilerin fuar süresince ücretsiz olarak izleyebilecekleri seminerler de verilecek. Sektör uzmanlarının ve başarmış markaların konuşmacı olacağı seminerler, Franchise’a ilk adım atacak yatırımcılara ve markalara yol gösterecek. 

İSTANBUL - YENİKAPI AVRASYA DR MİMAR KADİR TOPBAŞ GÖSTERİ VE SANAT MERKEZİ
İşletmeciliğini Beltur A.Ş. nin yaptığı, bu yepyeni ve 12.000 m2lik dev alanda, fuarlara dair her türlü teknik alt yapı ve sosyal alanlar mevcut.

ZİYARETÇİLER İÇİN FUARA ULAŞIM ARTIK ÇOK KOLAY
Yenikapı alanı, özellikle ziyaretçi ulaşımı açısından açık ara büyük avantajlara sahip; Yenikapı bulunduğu eşsiz konumla, özel araçlarıyla gelecek misafirlere çoklu güzergâh seçeneği sunuyor ve fuar alanına ait İspark otoparkı mevcut… Ziyaretçi memnuniyetini arttıracak bir diğer kolaylık ise, artık Navigasyon uygulamalarına “Bayim Olur musun” yazılması yeterli…

Fuar alanı, toplu taşımayla gelecek misafirlerimiz için de, İBB’nin Metro dâhil bütün imkânlarının sunulduğu bir ulaşım aksı, bir çekim merkezi… Avrasya Tünelinden Marmaray’a, Metro’dan İDO’ya  tüm ulaşım araçlarının kesiştiği noktada. Marmara bölgesini denizden de kucaklayan yeni fuar alanımız, ilçeler ve şehirlerarası İDO seferleri ile benzersiz bir ulaşım avantajı sunuyor… Ayrıca tüm bu noktalardan fuar alanının kapısına kadar gün boyunca hizmet verecek ücretsiz servis imkânıyla maksimum ziyaretçi memnuniyetini hedefliyoruz.
 

İndirimli Online E-Bilet almak için tıklayınız >>