Van Kahvaltı Sarayı Franchise İle Organik Şarküteri Mağazası'nı Açmak İster misiniz?

Haberin tarihi: 05.03.2019 15:03:21

Türkiye’nin en doğal markası; Van Kahvaltı Sarayı 2011 yılında Adarsan A.Ş bünyesinde hayata geçirildi. Bir kahvaltı ve şarküteri mağazası olmanın ötesinde, Türkiye’nin ilk ve tek yöresel kahvaltı zinciri konumundadır.

Van Kahvaltı Sarayı; Kahvaltı, Kahve Şarküteri ve Doğal ürün tedarikçisi olarak kendi faaliyet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

Gaziantep merkezli Adarsan Gıda, 2011’den bu yana Van Kahvaltı Sarayı adıyla restoran ve şarküteri özelliklerine sahip mekanlar açıyor. 13 şubesi var. Bunların tamamı franchisee’ler tarafından işletiliyor. Şirket, yurtdışındaki ilk şubesini ise Irak’ta açmış. Adarsan Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Halit Haliloğlu, şube sayılarını 30’a çıkarmayı hedeflediklerini söylüyor. Şirket, komşu ülkelerin yanı sıra Belçika’da şube açmaya hazırlanıyor.

Yöresel tatlar, modern iç mimarisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi lezzeti sunmak için sürekli kendisini yenileyen, mutfağında farklı tatlar üreten Van Kahvaltı Sarayı işine tutkuyla bağlı profesyonel ekibi, güçlü alt yapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yöresel tat sevenlerin damaklarına dokunarak, en güzel hizmeti sunmak için tüm gücüyle gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. 
 

Van Kahvaltı Sarayı Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...